MdSerwisMdSerwisMdSerwis
mdserwis.pl » Katalog » RISO
Dostępne kategorie:   Poleasingowe  •  Nowe
RisoFirma MD SERWIS s.c. prowadzi sprzedaż wysokowydajnych, cyfrowych urządzeń drukujących marki RISO, zapewniając fachowe doradztwo, materiały eksploatacyjne oraz szybki dostęp do wykwalifikowanego i doświadczonego serwisu legitymującego się Zasadastosownymi certyfikatami szkoleń organizowanych przez RISO.

Risograf to wysokowydajne, wielofunkcyjne cyfrowe urządzenie drukujące. Charakteryzuje się łatwością obsługi kserografu, ekonomicznością powielacza i wytrzymałością maszyny offsetowej. Łącząc risograf z komputerem kompatybilnym z IBM PC lub MAC uzyskuje się pełny cyfrowy system druku.

Po 20 latach od wprowadzenia przez RISO na rynek pierwszego Risografu oraz po sukcesach serii FR - pierwszej na świecie wśród powielaczy cyfrowych, które miały wbudowane wewnętrzne łącze komputerowe (SC), mamy przyjemność przedstawić Riso koncepcje nowego produktu - "drukarki RISO" serii RP z daleko zaawansowanymi możliwościami druku. Wbudowane łącze komputerowe oraz karta sieciowa NET-B, instalowane jako urządzenia typu "plug and play" sprawią, że w twoim zasięgu jest jakości 600 dpi uzyskiwana z prędkością druku 120 kopii na minutę. Co więcej, dzięki unowocześnionemu oprogramowaniu możesz kontrolować procesy drukowania nie tylko bezpośrednio z pojedynczego komputera, ale dla większej wygody masz możliwość monitoringu sieciowego. Risograf z założenia wypełnia lukę pomiędzy kserografem a offsetem, najlepiej nadając się do tych problematycznych nakładów, które są zbyt duże dla kserografu, a mało opłacalne dla offsetu. Nakłady te zawierają się w przedziale od 20 do 4000 wydruków lub kopii. Risograf oferuje jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie nie osiągalne przy zastosowaniu innych technik druku. Risografia łącząc w sobie cyfrowe przetwarzanie obrazu z drukiem farbą na różnych rodzajach papieru, stanowi ekonomiczny, wygodny, szybki i bardzo uniwersalny system.wykres

Cechą charakterystyczną dla technologii RISO jest malejący koszt kopii zależnie od rosnącego nakładu. Przeciwnie do kopiarek, w których koszt za kopię jest stały, w RISO im więcej drukujemy, tym cena kopii spada, bardzo często poniżej grosza za kopię.

do góry