Serwis

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, iż możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości usługi naprawcze. Prowadzimy profesjonalny serwis kserokopiarek i drukarek biurowych, podejmujemy się naprawy urządzeń produkcyjnych oraz urządzeń wielkoformatowych. Nasi specjaliści pracują w oparciu o zaawansowane technologicznie narzędzia diagnostyczne i bazują na bogatym doświadczeniu zawodowym, które w sposób znaczący skraca czas realizacji zleceń – pozwala nam to na odnalezienie w krótkim czasie usterki bądź awarii oraz jej skuteczne wyeliminowanie.

Niezależnie od tego czy posiadacie Państwo urządzenie na własność, czy użytkujecie kserokopiarki dzierżawione w naszej firmie, otrzymacie stałą opiekę serwisową. W przypadku skorzystania z wynajmu kserokopiarek wszelkie naprawy przeprowadzamy bezpłatnie i dostarczamy do Państwa niezbędne materiały eksploatacyjne. Na podstawie umowy o dzierżawę, zapewniamy cykliczne i fachowe przeglądy oraz konserwację urządzeń.
Naszym regionem działania jest Poznań oraz cała wielkopolska. Wiemy, jak ważna jest w każdej firmie sprawna i działająca bez żadnych zarzutów kserokopiarka, dlatego przyjedziemy do Państwa biura jeszcze tego samego dnia, aby przeprowadzić naprawę. Jeśli okaże się, że usterka jest na tyle poważna, na a jej serwis potrzebne będzie więcej jak jeden dzień, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu urządzenie zastępcze.

Usuwamy wszystkie rodzaje usterek, jakie pojawiają się w kserokopiarkach: zarówno te najbardziej typowe, jak i te spotykane rzadko. Nasi serwisanci mają wieloletnie doświadczenie, dobrze znają modele kserokopiarek stosowane w biurach, mają zawsze przy sobie niezbędny zestaw narzędzi, a większość napraw jesteśmy w stanie wykonać od ręki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisu kserokopiarek.

Formularz serwisowy

Jesteś nowym klientem? Skorzystaj z poniższego formularza serwisowego.

Formularz serwisowy

Jesteś naszym stałym klientem? Skorzystaj z poniższego formularza serwisowego.

MD SERWIS S.C.

UL.BUŁGARSKA 72
60-321 POZNAŃ
NIP: 972-09-99-456
Zobacz na mapie
Formularz kontaktowy
Polityka prywatności

BIURO/SERWIS

TEL: 61 66 21 921
502 232 925
biuro@mdserwis.pl

BIURO HANDLOWE

TEL:61 66 21 921
TEL/FAX: 61 66 21 922
502 232 925
biuro@mdserwis.pl

Godziny pracy od 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku