Serwis

Urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, niszczarki, kserokopiarki – niezależnie od tego, jak wyposażone jest Twoje biuro, aby sprzęt działał bez zarzutów, musi być poddawany regularnym pracom konserwacyjnym. Natomiast w razie awarii należy powierzyć go w ręce profesjonalistów.

Kompleksowy serwis urządzeń biurowych

Nasz zespół MD Serwis specjalizuje się w usługach naprawczych kserokopiarek, drukarek biurowych oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych od renomowanych producentów, takich jak Konika Minolta. Kompleksowy i profesjonalny serwis obejmuje naprawę urządzeń wielkoformatowych i produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz zaawansowane technologicznie narzędzia diagnostyczne, na których bazujemy, pozwalają nam sprawnie odnaleźć każdą przyczynę awarii i szybko dokonać naprawy.

Stałą opiekę serwisową zapewniamy zarówno klientom, którzy użytkują kserokopiarki dzierżawione w naszej firmie, jak i posiadającym urządzenia na własność. W pierwszym przypadku wszelkie naprawy przeprowadzane są bezpłatnie. Na podstawie umowy o dzierżawę dostarczamy też niezbędne materiały eksploatacyjne oraz dokonujemy cyklicznych przeglądów i konserwacji urządzeń.

 Sprawnie, szybko i profesjonalnie

Podejmujemy się naprawy każdego rodzaju usterek, jakie pojawiają się w urządzeniach wielofunkcyjnych – zarówno tych typowych, jak i bardziej skomplikowanych. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników jest dobrze zaznajomiony z modelami kserokopiarek, które stosowane są w biurach. Dzięki temu, że zawsze posiadają oni przy sobie niezbędny zestaw narzędzi, większość napraw mogą wykonać od ręki. Jeżeli jednak usterka jest poważna, sprzęt trafia do naszego serwisu, a klientom zapewniamy urządzenie zastępcze, pozwalające na kontynuowanie pracy. Zdajemy sobie sprawę, że sprawnie działający sprzęt biurowy to podstawa każdej firmy, dlatego naprawy wykonujemy jeszcze tego samego dnia, w którym otrzymaliśmy zlecenie.

Nasze usługi pełnimy zarówno na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

  Formularz serwisowy

  Jesteś nowym klientem? Skorzystaj z poniższego formularza serwisowego.

   Formularz serwisowy

   Jesteś naszym stałym klientem? Skorzystaj z poniższego formularza serwisowego.

   MD SERWIS S.C.

   UL.BUŁGARSKA 72
   60-321 POZNAŃ
   NIP: 972-09-99-456
   Zobacz na mapie
   Formularz kontaktowy
   Polityka prywatności

   BIURO/SERWIS

   TEL: 502 232 925
   biuro@mdserwis.pl

   BIURO HANDLOWE

   TEL: 502 232 925
   FAX: 61 66 21 922
   biuro@mdserwis.pl

   Godziny pracy od 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku