Wynajem

Wynajem kserokopiarek Poznań

Wynajem kserokopiarek to doskonała alternatywa dla kupna drogiego sprzętu. To wygodne rozwiązanie gwarantuje nie tylko znaczne oszczędności dla firmy, ale też spokój. Nic dziwnego, że w ostatnich latach stał się najpopularniejszą metodą eksploatacji sprzętu biurowego.

Wynajem kserokopiarek

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientom, oferujemy kolorowe i czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne na wynajem, od renomowanych producentów. Usługa jest dedykowana klientom biznesowym i przedsiębiorstwom, które dysponują ograniczonym budżetem inwestycyjnym albo po prostu nie potrzebują takich urządzeń do stałej dyspozycji.

To innowacyjne rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Nowoczesne urządzenia biurowe są niezbędne w każdej firmie, która ceni sobie rozwój oraz funkcjonalność. Tak naprawdę przetwarzanie, organizacja lub przepływ danych i dokumentów byłyby bez nich praktycznie niemożliwe. Rzeczywistość jednak pokazuje, że zakup nowych urządzeń to znaczące obciążenie budżetu. Wynajęcie wysokiej jakości sprzętu, który pozwoli na wydajną pracę, jest więc doskonałym rozwiązaniem.

Decydując się na wynajem urządzenia wielofunkcyjnego, klient zyskuje sprzęt, z którego od razu może korzystać, a jedyna opłata, jaką ponosi to, co miesięczny abonament. Opłaty te jednak w porównaniu z zakupem są tak niskie, że niemal nieodczuwalne dla firmy. Co więcej, wynajmujący nie musi zajmować się przeglądami okresowymi, wymianą tonerów czy naprawami. Współpraca z MD Serwis jest więc wyjątkowo komfortowa – to my jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie urządzenia i całą opiekę na nim. Przedstawiamy klientom czytelną umowę, bez żadnych ukrytych kosztów. W naszej gestii spoczywa serwisowanie sprzętów oraz zakup materiałów eksploatacyjnych, takich jak tonery.

Zalety wynajmu urządzeń biurowych

  • Zachowanie płynności finansowej
  • Limit darmowych kopii w abonamencie
  • Kompleksowa obsługa – w tym dostarczanie materiałów eksploatacyjnych i serwis
  • Umowa zawierana na określany czas, dogodny dla klienta
  • Szybka reakcja naszego zespołu w przypadku awarii – do 8 godzin w ciągu dni roboczych
  • Pełna kontrola kosztów wynajmu
  • Opłaty pobierane są tylko za wykonanie kopi i wydruku

MD SERWIS S.C.

UL.BUŁGARSKA 72
60-321 POZNAŃ
NIP: 972-09-99-456
Zobacz na mapie
Formularz kontaktowy
Polityka prywatności

BIURO/SERWIS

TEL: 502 232 925
biuro@mdserwis.pl

BIURO HANDLOWE

TEL: 502 232 925
FAX: 61 66 21 922
biuro@mdserwis.pl

Godziny pracy od 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku