Firma

Szanowni Państwo

Jako firma MD Serwis specjalizujemy się w dziedzinie rozwiązań techniki biurowej renomowanej marki Konica Minolta. Wspieramy zarówno mniejsze, jak i większe firmy przez dostarczanie im niezawodnego sprzętu najwyższej jakości, przeznaczonego do skanowania, faksowania, kopiowania i drukowania. Świadczymy usługi handlowo-serwisowe oraz dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych.

Zdajemy sobie sprawę, że we współczesnej, dynamicznie rozwijającej się erze, należy zwracać uwagę na indywidualne trendy w świecie biurowym oraz stawiać na nowatorskie metody, które poprawiają wydajność pracowników. Dlatego konsekwentnie realizujemy naszą misję i skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb klientów, zapewniając niezawodne oraz innowacyjne rozwiązania dla zarządzania obiegiem dokumentów. O tym, że nasze starania przynoszą oczekiwane rezultaty, świadczą pozytywne opinie zadowolonych Klientów i Partnerów. Współpracując zarówno z mniejszymi, jak i większymi firmami dbamy o profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz terminową realizację powierzonych zadań.

Nasz zespół MD Serwis, składający się z doświadczonych pracowników świadczy usługi wybiegające ponad oczekiwania Klientów. Jest to możliwe, między innymi dlatego, że uczestniczymy w programach certyfikujących autoryzację renomowanej marki Konika Minolta. Współpraca z nami sprzyja funkcjonalnej i przyjaznej pracownikom przestrzeni biurowej, która motywuje do wydajności. Naszą szeroko prowadzoną działalność wyróżniają:

  • Usługi najwyższej jakości
  • Kompleksowe rozwiązania dla firm o różnej wielkości
  • Terminowe realizowanie zgłoszeń serwisowych
  • Fachowe doradztwo w doborze urządzeń z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb
  • Profesjonalny serwis pogwarancyjny i gwarancyjny

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

zespół MD SERWIS

MD SERWIS S.C.

UL.BUŁGARSKA 72
60-321 POZNAŃ
NIP: 972-09-99-456
Zobacz na mapie
Formularz kontaktowy
Polityka prywatności

BIURO/SERWIS

TEL: 502 232 925
biuro@mdserwis.pl

BIURO HANDLOWE

TEL: 502 232 925
FAX: 61 66 21 922
biuro@mdserwis.pl

Godziny pracy od 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku