Wynajem

Wynajem drukarek i kserokopiarek to usługi skierowane przede wszystkim do klienta biznesowego, który z różnych względów nie jest zainteresowany zakupem tych urządzeń. Są to usługi odpowiadające na potrzeby przedsiębiorstw dysponujących ograniczonym budżetem inwestycyjnym oraz firm, które nie potrzebują urządzeń, takich jak drukarki i kserokopiarki do stałej dyspozycji.

Zalety wynajmu:

Wszystkie firmy i biura cenią sobie rozwój oraz funkcjonalność rozwiązań dotyczących pracy – przetwarzania, organizacji, przepływu dokumentów/danych. Wiąże się to często z kosztami jakie trzeba ponieś na wyposażenie. Zakup nowego urządzenia wielofunkcyjnego może znacząco obciążyć budżet, co wielokrotnie zniechęca właścicieli i oddala kwestię nabycia.

W takim wypadku idealnie wpisuje się rozwiązanie jakim jest wynajem / dzierżawa kserokopiarki lub innego urządzenia. Wynajmujący zyskuję sprzęt, który praktycznie w żaden sposób nie obciąża jego kosztami eksploatacyjnymi. Jedyna opłata dotyczy abonamentu i ewentualnych opłat związanych z wydrukiem stron po przekroczeniu limitu (zawartego w abonamencie).

Wynajmujący na pewno zyskuje czas i nic nie ryzykuje, z racji iż to my zajmujemy się dostarczeniem, zainstalowaniem i opieką nad maszyną. Wszelkie prace serwisowe spoczywają w naszej gestii (przeglądy okresowe, naprawy, opłaty recyklingowe, wymiana tonerów). Przy podpisaniu umowy prezentujemy czytelny cennik, bez żadnych ukrytych kosztów z którego jasno wynika jakie koszty ponosi wynajmujący – resztę załatwia MD Serwis.

Jakie cechy przemawiają za wynajmem urządzenia:

  • zachowanie płynności finansowej przez Firmę.
  • kontrola kosztów wynajmu
  • płacimy jedynie za wykonaną kopię / wydruk
  • urządzenie jest w pełni sprawne i gotowe do pracy
  • w abonamencie otrzymujemy limit darmowych kopii
  • wynajmujący zapewnia nam serwis i materiały eksploatacyjne.
  • zyskuje szybki czas reakcji naszego serwisu do 8 godzin w dni robocze.
  • Umowa zawierana jest na czas ……….

Jedyne koszty i obowiązki jakie ponosi wynajmujący to zakup wybranego papieru, w zależności od potrzeb i ilości drukowanych materiałów, natomiast serwisowanie jak i zakup materiałów eksploatacyjnych takich jak toner leży po stronie MD Serwis i jest BEZPŁATNY, wliczony w koszty abonamentu.

Obecnie możemy zaoferować następujące urządzenia na wynajem:

  • czarno-białe
  • Kolorowe

MD SERWIS S.C.

UL.BUŁGARSKA 72
60-321 POZNAŃ
NIP: 972-09-99-456
Zobacz na mapie
Formularz kontaktowy
Polityka prywatności

BIURO/SERWIS

TEL: 61 66 21 921
502 232 925
biuro@mdserwis.pl

BIURO HANDLOWE

TEL:61 66 21 921
TEL/FAX: 61 66 21 922
502 232 925
biuro@mdserwis.pl

Godziny pracy od 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku